SINILILLEJOOKS 2021

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 279 Naisi: 215 Mehi: 64
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Tulemus
1 1 Raido Mitt 1991 Mees
Harju maakond
Eesti Olümpiakomitee M 1 3.2 km 00:09:40
2 2 Sander Linnus 1991 Mees
Harju maakond
Õhuvägi M 2 3.2 km 00:10:09
3 3 Urmas Rajaver 1988 Mees
Saare maakond
Kaitsevägi
TVJ
M 3 3.2 km 00:11:16
4 4 Alekszej Morgunov 1990 Mees
Harju maakond
Sparta M 4 3.2 km 00:11:38
5 5 Aigar Kõuhkna 1982 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 5 3.2 km 00:11:49
6 6 Ergo Mets 1989 Mees
Harju maakond
EVVÜ M 6 3.2 km 00:12:19
7 1 Mei Margaret Tatter 2007 Naine
Harju maakond
SK Fortis
Tallinna Reaalkool
N16 1 3.2 km 00:12:48
8 7 Ahto Tatter 1974 Mees
Harju maakond
Sparta
Sparta
M40 1 3.2 km 00:12:51
9 8 Kristo Lilleoja 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
Küberväejuhatus M 7 3.2 km 00:13:08
10 9 Silver Pijon 1993 Mees
Tartu maakond
  M 8 3.2 km 00:13:12
11 10 Jan Alferov 2000 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 9 3.2 km 00:13:17
12 2 Ingrid Paats 1988 Naine
Harju maakond
  N 1 3.2 km 00:13:27
13 11 Marko Tooming 1984 Mees
Harju maakond
1. jalaväebrigaad M 10 3.2 km 00:13:34
14 3 Egle Villik 1981 Naine
Tartu maakond
  N35 1 3.2 km 00:13:52
15 4 Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 2 3.2 km 00:13:54
16 12 Aigar Paejärv 2007 Mees
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ P16 1 3.2 km 00:14:10
17 5 Grete Ojala 1994 Naine
Tartu maakond
  N 2 3.2 km 00:14:15
18 14 Kalmer Tänavsuu 1987 Mees
Harju maakond
  M 11 3.2 km 00:14:19
19 13 Villu Veel 1971 Mees
Saare maakond
SJK Sarma / SK Maailmarändurid / ISAMAA M40 2 3.2 km 00:14:19
20 6 Annely Ahtma 1982 Naine
Pärnu maakond
Run4Fun N35 3 3.2 km 00:14:22
21 16 Johannes Upin 1977 Mees
Harju maakond
  M40 3 3.2 km 00:14:28
22 15 Tavo Parisson 1984 Mees
Võru maakond
  M 12 3.2 km 00:14:28
23 17 Jürgen Part 1985 Mees
Saare maakond
  M 13 3.2 km 00:14:30
24 7 Marge Türn 1976 Naine
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK N35 4 3.2 km 00:14:31
25 8 Kadri Orula 1980 Naine
Pärnu maakond
  N35 5 3.2 km 00:14:35
26 18 Enari Ilves 1981 Mees
Harju maakond
Merevägi M40 4 3.2 km 00:14:44
27 9 Rutt Tamm 1985 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 6 3.2 km 00:14:45
28 19 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  M 14 3.2 km 00:15:00
29 20 Alvar Kaasik 1989 Mees
Saare maakond
AKv M 15 3.2 km 00:15:03
30 10 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
Saunaguru OÜ N 3 3.2 km 00:15:07
31 11 Sirly Salandi 1993 Naine
Rapla maakond
  N 4 3.2 km 00:15:12
32 12 Külli Kaldma 1982 Naine
Harju maakond
  N35 7 3.2 km 00:15:15
33 13 Marika Kookla 1995 Naine
Viljandi maakond
SK ProRunner N 5 3.2 km 00:15:18
34 14 Pille Valk 1965 Naine
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi N55 1 3.2 km 00:15:25
35 15 Inga Leetmaa 1982 Naine
Harju maakond
Mikkeller Running Club Tallinn N35 8 3.2 km 00:15:25
36 16 Merilin Saksing 1979 Naine
Tartu maakond
Naiskodukaitse N35 9 3.2 km 00:15:28
37 17 Taire Ojala 1987 Naine
Pärnu maakond
  N 6 3.2 km 00:15:34
38 21 Ülar Vaadumäe 1977 Mees
Harju maakond
  M40 5 3.2 km 00:15:39
39 22 Martin Mägi 1971 Mees
Harju maakond
  M40 6 3.2 km 00:15:50
40 23 Herkki Leemet 1988 Mees
Saare maakond
KJK Saare
Politsei-ja Piirivalveamet
M 16 3.2 km 00:15:53
41 24 Lauri Lipp 1960 Mees
Järva maakond
Kaitseliit Järva malev M60 1 3.2 km 00:15:55
42 18 Külliki Trepp 1981 Naine
Harju maakond
Naiskodukaitse N35 10 3.2 km 00:16:10
43 19 Merilin Algma 1984 Naine
Harju maakond
Viking Security AS N35 11 3.2 km 00:16:12
44 20 Berit Kant 2008 Naine
Harju maakond
  N16 2 3.2 km 00:16:16
45 21 Ülle Madise 1974 Naine
Harju maakond
Õiguskantsleri Kantselei N35 12 3.2 km 00:16:20
46 22 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 13 3.2 km 00:16:25
47 25 Lauri Kaaviste 1972 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
M40 7 3.2 km 00:16:29
48 26 Priit Paulus 1986 Mees
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS M 17 3.2 km 00:16:32
49 23 Daisy Kudre 1993 Naine
Võru maakond
Värska OK Peko N 7 3.2 km 00:16:33
50 25 Kersti Kaljulaid 1969 Naine
Harju maakond
Spordiklubi IKS N35 14 3.2 km 00:16:40
51 24 Lehte Türk 1992 Naine
Tartu maakond
  N 8 3.2 km 00:16:40
52 26 Karin Pai 1983 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool N35 15 3.2 km 00:16:46
53 27 Tõnu Jää 1979 Mees
Harju maakond
  M40 8 3.2 km 00:16:47
54 27 Gerly Gnezdov 1992 Naine
Pärnu maakond
  N 9 3.2 km 00:16:53
55 28 Margo Jõgi 1982 Mees
Harju maakond
  M 18 3.2 km 00:16:57
56 29 Merje Uueni 1978 Naine
Harju maakond
  N35 16 3.2 km 00:17:00
57 28 Minna-Liisa Herman 2001 Naine
Harju maakond
  N 10 3.2 km 00:17:00
58 30 Tiina Puusalu 1977 Naine
Valga maakond
  N35 17 3.2 km 00:17:01
59 29 Veljo Soome 1985 Mees
Saare maakond
Kaitseliit Saaremaa malev M 19 3.2 km 00:17:01
60 31 Martin Tooming 1990 Mees
Harju maakond
  M 20 3.2 km 00:17:02
61 30 Endel Apsalon 1961 Mees
Harju maakond
  M60 2 3.2 km 00:17:02
62 31 Grete Veepere-Ots 1985 Naine
Tartu maakond
  N35 18 3.2 km 00:17:02
63 32 Marja-Liisa Karu 1985 Naine
Lääne maakond
PPA N35 19 3.2 km 00:17:07
64 33 Liis Alliksoo 1994 Naine
Harju maakond
  N 11 3.2 km 00:17:09
65 34 Eve Belokurova 1960 Naine
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ N55 2 3.2 km 00:17:10
66 32 Ingvar Pärnamäe 1977 Mees
Harju maakond
  M40 9 3.2 km 00:17:18
67 35 Mari-Ann Voogla 1983 Naine
Harju maakond
  N35 20 3.2 km 00:17:18
68 33 Rauno Oidram 1988 Mees
Harju maakond
Keefirivunts OÜ M 21 3.2 km 00:17:21
69 36 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
  N35 21 3.2 km 00:17:21
70 38 Aleksandra Shustrova 1984 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 22 3.2 km 00:17:22
71 37 Mari Talvik 1988 Naine
Tartu maakond
  N 12 3.2 km 00:17:22
72 39 Piret Kuldner 1984 Naine
Harju maakond
  N35 23 3.2 km 00:17:26
73 40 Egle Särg 1991 Naine
Harju maakond
  N 13 3.2 km 00:17:29
74 41 Lisanna Lipu 1994 Naine
Rapla maakond
  N 14 3.2 km 00:17:32
75 42 Marilyn Luhtoja 1993 Naine
Pärnu maakond
  N 15 3.2 km 00:17:36
76 34 Anti Rõmmel 1984 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama Spordiklubi M 22 3.2 km 00:17:36
77 43 Krislin Pärt 1984 Naine
Rapla maakond
Baltosport N35 24 3.2 km 00:17:37
78 35 Toomas Tiisler 1989 Mees
Tartu maakond
Õhuseiredivisjon M 23 3.2 km 00:17:37
79 44 Kristina Golubeva 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 25 3.2 km 00:17:46
80 45 Maare Liiv 1985 Naine
Harju maakond
  N35 26 3.2 km 00:17:51
81 47 Gerri Laev 1973 Naine
Pärnu maakond
  N35 28 3.2 km 00:17:54
82 46 Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
  N35 27 3.2 km 00:17:54
83 48 Signe Pulin 1982 Naine
Viljandi maakond
  N35 29 3.2 km 00:17:57
84 49 Reelika Piigli 1981 Naine
Uusimaa
  N35 30 3.2 km 00:18:04
85 50 Grete Põder 1994 Naine
Harju maakond
  N 16 3.2 km 00:18:13
86 51 Elina Kutti 1982 Naine
Harju maakond
  N35 31 3.2 km 00:18:16
87 53 Merje Matvere 1978 Naine
Tartu maakond
  N35 33 3.2 km 00:18:18
88 52 Marian Punane 1985 Naine
Harju maakond
  N35 32 3.2 km 00:18:18
89 54 Kadi Rõuk 1993 Naine
Harju maakond
PERH N 17 3.2 km 00:18:20
90 55 Grete Kant 2010 Naine
Harju maakond
  N16 3 3.2 km 00:18:23
91 56 Kristi Vaher 1984 Naine
Harju maakond
  N35 34 3.2 km 00:18:24
92 57 Eleri Kang 1992 Naine
Järva maakond
  N 18 3.2 km 00:18:28
93 58 Egle Pent 1993 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 19 3.2 km 00:18:32
94 59 Keiu Liivak 1983 Naine
Harju maakond
  N35 35 3.2 km 00:18:33
95 60 Kristi Kant 1980 Naine
Harju maakond
  N35 36 3.2 km 00:18:35
96 61 Virve Vuks 1975 Naine
Pärnu maakond
Baltosport N35 37 3.2 km 00:18:39
97 63 Veronika Verš 1977 Naine
Harju maakond
  N35 38 3.2 km 00:18:44
98 62 Kaisa Kukk 1990 Naine
Harju maakond
Nordea N 20 3.2 km 00:18:44
99 64 Veronika Härm 1979 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 39 3.2 km 00:18:50
100 65 Kaja Loot 1971 Naine
Pärnu maakond
Baltosport / Run4Fun N35 40 3.2 km 00:18:52
101 66 Krista Koval 1994 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi N 21 3.2 km 00:18:55
102 67 Piret Pent 1974 Naine
Järva maakond
Kaitseliidu Peastaap N35 41 3.2 km 00:19:04
103 68 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  N35 42 3.2 km 00:19:05
104 69 Helena Karpin 1997 Naine
Harju maakond
  N 22 3.2 km 00:19:08
105 70 Kairi Ustav 1977 Naine
Tartu maakond
  N35 43 3.2 km 00:19:10
106 71 Anett Liisa Parts 2009 Naine
Harju maakond
Ambla Spordiklubi N16 4 3.2 km 00:19:15
107 72 Cady Rivera 1981 Naine
Harju maakond
  N35 44 3.2 km 00:19:18
108 73 Liina Kurvits 1977 Naine
Harju maakond
Nord Sail N35 45 3.2 km 00:19:22
109 36 Aigar Rääk 1996 Mees
Harju maakond
Militarist M 24 3.2 km 00:19:23
110 74 Anneli Peegel 1974 Naine
Pärnu maakond
Vatla VPK N35 46 3.2 km 00:19:23
111 75 Annemari Kotkas 1995 Naine
Harju maakond
  N 23 3.2 km 00:19:24
112 76 Monika Künnap 1961 Naine
Uusimaa
  N55 3 3.2 km 00:19:26
113 77 Ketlin Suvi 1998 Naine
Tartu maakond
  N 24 3.2 km 00:19:26
114 78 Laura Rogenbaum 1993 Naine
Harju maakond
  N 26 3.2 km 00:19:33
115 80 Eleri Raju 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 47 3.2 km 00:19:33
116 79 Laivi Laanemets 1988 Naine
Tartu maakond
  N 25 3.2 km 00:19:33
117 37 Rivo Piigli 1979 Mees
Uusimaa
  M40 10 3.2 km 00:19:35
118 81 Milvi Jallajas 1981 Naine
Tartu maakond
  N35 48 3.2 km 00:19:35
119 82 Doris Kudre 1997 Naine
Võru maakond
  N 27 3.2 km 00:19:40
120 83 Katrin Maastik 1986 Naine
Tartu maakond
  N35 49 3.2 km 00:19:43
121 84 Kertu Noormets 2005 Naine
Põlva maakond
Kodutütar N16 5 3.2 km 00:19:47
122 85 Egle Kukumägi 1990 Naine
Tartu maakond
  N 28 3.2 km 00:19:54
123 86 Egle Kukumägi 1990 Naine
Tartu maakond
  N 29 3.2 km 00:19:54
124 87 Siiri Harrati 1978 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Päikese Kool N35 50 3.2 km 00:19:54
125 88 Mirjam Pooland 1989 Naine
Lääne-Viru maakond
Aqva spordiklubi N 30 3.2 km 00:19:57
126 90 Anneli Õige 1967 Naine
Saare maakond
Naiskodukaitse N35 51 3.2 km 00:20:06
127 89 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
UP Sport N 31 3.2 km 00:20:06
128 38 Ranno Pettai 1977 Mees
Saare maakond
  M40 11 3.2 km 00:20:07
129 91 Merle Sillat 1973 Naine
Pärnu maakond
  N35 52 3.2 km 00:20:22
130 92 Liisa Linnaks 1994 Naine
Tartu maakond
  N 32 3.2 km 00:20:22
131 39 Andreas Jürimäe 1994 Mees
Harju maakond
  M 25 3.2 km 00:20:24
132 93 Getter Erenurm 1989 Naine
Pärnu maakond
  N 33 3.2 km 00:20:26
133 40 Aimar Parve 1979 Mees
Võru maakond
  M40 12 3.2 km 00:20:28
134 94 Riina Jõgi 1977 Naine
Harju maakond
  N35 53 3.2 km 00:20:29
135 95 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  N35 54 3.2 km 00:20:33
136 96 Vivian Arusaar 1971 Naine
Harju maakond
AS ITK N35 55 3.2 km 00:20:36
137 97 Moonika Tuhkanen 1980 Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Solita oü
N35 56 3.2 km 00:20:38
138 98 Ellen Matla 1958 Naine
Tartu maakond
  N55 4 3.2 km 00:20:40
139 99 Katrin Vernik 1975 Naine
Tartu maakond
  N35 57 3.2 km 00:20:41
140 100 Kadri Pärtel 1991 Naine
Harju maakond
  N 34 3.2 km 00:20:41
141 101 Kätlin Kilkmees 2001 Naine
Jõgeva maakond
  N 35 3.2 km 00:20:49
142 102 Piret Tamm 1966 Naine
Harju maakond
Pindi Kinnisvara OÜ N55 5 3.2 km 00:20:55
143 103 Kaili Kalm 1975 Naine
Jõgeva maakond
  N35 58 3.2 km 00:20:57
144 104 Kristi Roots 1974 Naine
Harju maakond
  N35 59 3.2 km 00:21:05
145 41 Andreas-Ra Adoson 1999 Mees
Harju maakond
  M 26 3.2 km 00:21:06
146 105 Triinu Tõnts 2002 Naine
Jõgeva maakond
  N 36 3.2 km 00:21:08
147 106 Kristiina Veerde 1992 Naine
Harju maakond
  N 37 3.2 km 00:21:13
148 107 Natalja Stepanov 1985 Naine
Ida-Viru maakond
Naiskodukaitse, Alutaguse ringkond N35 60 3.2 km 00:21:14
149 108 Alice Rehkli 1996 Naine
Valga maakond
  N 38 3.2 km 00:21:15
150 42 Helari Pilve 1974 Mees
Tartu maakond
Kaitsevägi M40 13 3.2 km 00:21:16
151 43 Priit Averkin 1976 Mees
Harju maakond
  M40 14 3.2 km 00:21:17
152 109 Marje Piirsalu 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 61 3.2 km 00:21:22
153 110 Kelli Siidirätsep 1998 Naine
Harju maakond
  N 39 3.2 km 00:21:25
154 111 Marianne Hanson 1989 Naine
Järva maakond
  N 40 3.2 km 00:21:32
155 44 Erki Rehkli 2000 Mees
Valga maakond
  M 27 3.2 km 00:21:33
156 112 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
  N35 62 3.2 km 00:21:41
157 113 Aidi Avarsalu 1980 Naine
Harju maakond
  N35 63 3.2 km 00:21:51
158 114 Merje Lani 1971 Naine
Jõgeva maakond
  N35 64 3.2 km 00:22:06
159 115 Pille Väinma 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 65 3.2 km 00:22:12
160 116 Roberta Sibul 1996 Naine
Harju maakond
  N 41 3.2 km 00:22:25
161 117 Helen Tiisler 1997 Naine
Tartu maakond
  N 42 3.2 km 00:22:39
162 118 Marje Peltser 1987 Naine
Tartu maakond
  N 43 3.2 km 00:22:41
163 119 Katrin Mustasaar 1970 Naine
Harju maakond
  N35 66 3.2 km 00:22:45
164 120 Krista Pihlapuu 1975 Naine
Harju maakond
  N35 67 3.2 km 00:22:52
165 45 Justin Hale 1970 Mees
Pärnu maakond
  M40 15 3.2 km 00:22:57
166 46 Janek Hukov 1975 Mees
Harju maakond
  M40 16 3.2 km 00:23:01
167 121 Pille Tali 1970 Naine
Harju maakond
  N35 68 3.2 km 00:23:23
168 122 Triin Killing 1996 Naine
Harju maakond
Green Killing OÜ N 44 3.2 km 00:23:27
169 123 Laura Saar 1994 Naine
Hiiu maakond
  N 45 3.2 km 00:23:33
170 124 Kairi Kreek 1985 Naine
Rapla maakond
MTÜ Kelgukoerte Klubi Baltosport N35 69 3.2 km 00:23:39
171 125 Eve Tobias 1967 Naine
Harju maakond
  N35 70 3.2 km 00:23:46
172 47 Andres Lillemägi 1971 Mees
Lääne-Viru maakond
Näpi Kool M40 17 3.2 km 00:23:47
173 126 Merike Kesküla 1969 Naine
Hiiu maakond
  N35 71 3.2 km 00:23:52
174 127 Pille Sassi 1984 Naine
Harju maakond
  N35 72 3.2 km 00:23:53
175 128 Kaisa Lepik 1991 Naine
Tartu maakond
  N 46 3.2 km 00:23:55
176 48 Rannar Tsepelin 2012 Mees
Harju maakond
Paldiski Ühisgümnaasium P16 2 3.2 km 00:23:57
177 129 Carol Tsepelin 1979 Naine
Harju maakond
Kaitsevägi N35 73 3.2 km 00:23:57
178 130 Triin Lipsik 1985 Naine
Pärnu maakond
  N35 74 3.2 km 00:24:00
179 131 Gaili Grüning 1985 Naine
Harju maakond
  N35 75 3.2 km 00:24:00
180 49 Kristjan Kask 1980 Mees
Harju maakond
  M40 18 3.2 km 00:24:06
181 132 Kersti Tääker 1952 Naine
Harju maakond
  N55 6 3.2 km 00:24:14
182 133 Karme Tammist 1983 Naine
Pärnumaa
Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond N35 76 3.2 km 00:24:14
183 50 Jan Prost 2013 Mees
Põlva maakond
  P16 3 3.2 km 00:24:19
184 134 Emma Helena Teder 2012 Naine
Harju maakond
  N16 6 3.2 km 00:24:29
185 51 Martin Lomp 2002 Mees
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ M 28 3.2 km 00:24:37
186 135 Jaana Viiberg 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 77 3.2 km 00:25:42
187 136 Marje Torn-Kirsipuu 1981 Naine
Järva maakond
  N35 78 3.2 km 00:25:44
188 137 Merit Mäevälja 1990 Naine
Tartu maakond
  N 47 3.2 km 00:25:45
189 138 Anneli Priinits 1972 Naine
Viljandi maakond
  N35 79 3.2 km 00:25:46
190 52 Marko Pärnasalu 1974 Mees
Harju maakond
  M40 19 3.2 km 00:25:46
191 139 Triinu Pantalon 1991 Naine
Harju maakond
  N 48 3.2 km 00:26:28
192 140 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
Jooksusilmad
Guide Running Estonia
N55 7 3.2 km 00:26:45
193 53 Reigo Peil 1983 Mees
Järva maakond
  M 29 3.2 km 00:26:53
194 141 Virve Kirtsi 1951 Naine
Harju maakond
  N55 8 3.2 km 00:27:00
195 142 Pille Tsopp-Pagan 1971 Naine
Tartu maakond
  N35 80 3.2 km 00:27:05
196 54 Riho Kurisoo 1976 Mees
Harju maakond
  M40 20 3.2 km 00:27:08
197 143 Lea Kärbis 1957 Naine
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ N55 9 3.2 km 00:27:17
198 144 Kersti Rattasepp 1978 Naine
Tartu maakond
  N35 81 3.2 km 00:27:52
199 145 Veronika Juhkam 1980 Naine
Tartu maakond
  N35 82 3.2 km 00:27:57
200 146 Eha Randmaa 1967 Naine
Harju maakond
  N35 83 3.2 km 00:28:00
201 147 Lise-Lota Imala 1992 Naine
Harju maakond
  N 49 3.2 km 00:28:08
202 148 Ilme Parik 1963 Naine
Harju maakond
  N55 10 3.2 km 00:28:14
203 149 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Impuls N35 84 3.2 km 00:28:16
204 150 Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 50 3.2 km 00:28:19
205 56 Gennadi Mitnik 2007 Mees
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ P16 5 3.2 km 00:28:23
206 55 Kermo Mällo 2008 Mees
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ P16 4 3.2 km 00:28:23
207 151 Elisa Jakson 1984 Naine
Harju maakond
Naiskodukaitse N35 85 3.2 km 00:28:30
208 152 Marilyn Tääker 1986 Naine
Harju maakond
Selver AS N35 86 3.2 km 00:28:35
209 153 Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
  N35 87 3.2 km 00:28:58
210 154 Monika Grinfeld 1976 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 88 3.2 km 00:29:09
211 157 Karin Kirs 1981 Naine
Põlva maakond
  N35 89 3.2 km 00:29:16
212 155 Kaire Saar 1987 Naine
Tartu maakond
Pühi küla N 51 3.2 km 00:29:16
213 156 Kristi Loomus 1985 Naine
Tartu maakond
  N35 90 3.2 km 00:29:16
214 158 Kerstin Holland 1983 Naine
Harju maakond
  N35 91 3.2 km 00:29:25
215 57 Mark Holland 2013 Mees
Harju maakond
  P16 6 3.2 km 00:29:25
216 159 Liina Pukk 1968 Naine
Harju maakond
  N35 92 3.2 km 00:29:37
217 58 Eduard Pajumägi 1968 Mees
Harju maakond
  M40 21 3.2 km 00:30:10
218 160 Aleksandra Mel 1990 Naine
Ida-Viru maakond
Naiskodukaitse N 52 3.2 km 00:30:20
219 161 Marleen Parm 1996 Naine
Pärnu maakond
  N 53 3.2 km 00:30:28
220 59 Jakob Rosin 1995 Mees
Harju maakond
  M 30 3.2 km 00:30:48
221 162 Tiina Laansoo 1970 Naine
Tartu maakond
  N35 93 3.2 km 00:31:05
222 163 Brit Bärengrub 1985 Naine
Harju maakond
  N35 94 3.2 km 00:31:22
223 164 Eve Tammissaar 1978 Naine
Pärnu maakond
  N35 95 3.2 km 00:31:24
224 165 Agnes Pärnamägi 1980 Naine
Harju maakond
  N35 96 3.2 km 00:31:37
225 166 Taisi Hale 1986 Naine
Pärnu maakond
  N35 97 3.2 km 00:31:46
226 167 Klaarika Prii 1985 Naine
Pärnu maakond
  N35 98 3.2 km 00:31:54
227 169 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  N35 99 3.2 km 00:31:55
228 168 Ketter Sassi 2010 Naine
Harju maakond
  N16 7 3.2 km 00:31:55
229 170 Hille Haljasmäe 1970 Naine
Pärnu maakond
  N35 100 3.2 km 00:32:07
230 171 Anne Sukk 1960 Naine
Harju maakond
  N55 11 3.2 km 00:32:58
231 172 Ave Allvee 1990 Naine
Rapla maakond
  N 54 3.2 km 00:33:04
232 173 Piia Vodja 1973 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 101 3.2 km 00:33:31
233 174 Anne Eesmaa 1984 Naine
Põlva maakond
  N35 102 3.2 km 00:33:41
234 175 Ruth Kaldma 1964 Naine
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus N55 12 3.2 km 00:34:03
235 176 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  N35 103 3.2 km 00:34:09
236 177 Marina Sepp 1960 Naine
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ N55 13 3.2 km 00:34:14
237 60 Margus Henning 1994 Mees
Võru maakond
  M 31 3.2 km 00:34:25
238 178 Piret Valdmaa 1984 Naine
Põlva maakond
  N35 104 3.2 km 00:34:30
239 179 Merle Palu 1973 Naine
Uusimaa
  N35 105 3.2 km 00:34:32
240 180 Tiina Tomson 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 106 3.2 km 00:34:35
241 181 Tiina Mägi 1987 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 55 3.2 km 00:34:59
242 182 Tiina Niilis 1978 Naine
Harju maakond
  N35 107 3.2 km 00:35:00
243 183 Elen Pilve 1980 Naine
Tartu maakond
  N35 108 3.2 km 00:35:06
244 61 Johannes Linkmann 2008 Mees
Lääne-Viru maakond
  P16 7 3.2 km 00:35:24
245 184 Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
  N35 109 3.2 km 00:35:26
246 185 Nele Rogenbaum 1977 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 110 3.2 km 00:35:32
247 186 Helen Mikkov 1987 Naine
Tartu maakond
  N 56 3.2 km 00:35:45
248 187 Liina Toome 1986 Naine
Pärnu maakond
  N35 111 3.2 km 00:36:45
249 188 Edith Kuusemägi 1975 Naine
Harju maakond
  N35 112 3.2 km 00:37:48
250 189 Karin Luha 1998 Naine
Võru maakond
  N 57 3.2 km 00:37:52
251 190 Siire Leiger 1964 Naine
Hiiu maakond
  N55 14 3.2 km 00:37:59
252 191 Mare Soovik 1943 Naine
Lääne-Viru maakond
Maiximar OÜ N55 15 3.2 km 00:39:13
253 192 Pille-Riin Moilanen 1963 Naine
Harju maakond
naiskodukaitse N55 16 3.2 km 00:40:08
254 194 Liivi Tenno 1965 Naine
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ N55 17 3.2 km 00:40:15
255 193 Eva Tenno 2014 Naine
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ N16 8 3.2 km 00:40:15
256 196 Amelia Mednis 2018 Naine
Harju maakond
  N16 10 3.2 km 00:40:50
257 195 Jane Mednis 1992 Naine
Harju maakond
  N 58 3.2 km 00:40:50
258 197 Isabella Mednis 2019 Naine
Harju maakond
  N16 9 3.2 km 00:40:50
259 198 Kristel Tuisk 1984 Naine
Pärnu maakond
  N35 113 3.2 km 00:41:29
260 199 Merlin Malleus 1988 Naine
Tartu maakond
  N 59 3.2 km 00:41:52
261 200 Karin Klemmer 1989 Naine
Tartu maakond
  N 60 3.2 km 00:41:58
262 201 Leiu Lepik 1990 Naine
Pärnu maakond
  N 61 3.2 km 00:42:44
263 202 Ellen Hale 2010 Naine
Pärnu maakond
  N16 11 3.2 km 00:43:36
264 203 Alice Susi 1996 Naine
Tartu maakond
  N 62 3.2 km 00:44:01
265 62 Madis Dautancourt 2017 Mees
Tartu maakond
  P16 8 3.2 km 00:47:27
266 204 Triinu Vaher 1983 Naine
Viljandi maakond
  N35 114 3.2 km 00:51:08
267 205 Kadri Reilent 2013 Naine
Harju maakond
  N16 12 3.2 km 00:52:21
268 206 Kairi Silde 1977 Naine
Harju maakond
  N35 115 3.2 km 00:53:08
269 207 Eva Maria Moilanen 2009 Naine
Harju maakond
keila korvpallikool
kodutütred
N16 13 3.2 km 00:53:38
270 208 Jette Sofia Moilanen 2009 Naine
Harju maakond
keila korvpallikool
kodutütred
N16 14 3.2 km 00:53:38
271 210 Brigita Fedorova 2014 Naine
Harju maakond
  N16 15 3.2 km 00:57:00
272 209 Aurika Talts 1988 Naine
Harju maakond
  N 63 3.2 km 00:57:00
273 211 Olivia Hale 2016 Naine
Pärnu maakond
  N16 16 3.2 km 00:57:54
274 213 Egle Lomp 1986 Naine
Tartu maakond
Tartu Kiirabi N35 116 3.2 km 00:59:19
275 212 Meribel Keskrand 2015 Naine
Tartu maakond
  N16 17 3.2 km 00:59:19
276 63 Oliver Keskrand 2014 Mees
Tartu maakond
  P16 9 3.2 km 00:59:19
277 214 Miina Tursk 1992 Naine
Harju maakond
  N 64 3.2 km 01:09:28
278 215 Kadi Trepp 1977 Naine
Harju maakond
Naiskodukaitse Padise-Kloostri jaoskond N35 117 3.2 km 01:16:00
279 64 Airet Andresson 1977 Mees
Tartu maakond
G4S Spordiklubi
Brink's Eesti OÜ
M40 22 3.2 km 16:35:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...